Apie mus

KĄ MES SIŪLOME ?

Sveiki atvykę į “Stellar focus” vaikiškai žaismingą pasaulį! Džiaugiamės, kad esate čia ir kviečiame išsamiau susipažinti su mūsų produktų asortimentu.

Mūsų įmonės pagrindinė veiklos kryptis prekyba baldais – kūdikiams, ikimokyklinukams ir paaugliams. Esame atsakingi už jauniausių žmonių vystymąsi ir saugumą, taip pat ir už natūralią, sveiką aplinką. Dėl šios priežasties stengiamės pateikti tik kokybiškus baldus, tekstilės gaminius, aksesuarus ir žaislus. Parduotuvės prekių asortimentas atrinktas remiantis natūralumu, ilgaamžiškumu ir draugyste mus supančiai aplinkai.

Mūsų misija – pasiūlyti tik aukščiausios kokybės vaikiškus gaminius, kurie pritrauks dėmesį savo unikaliu dizainu ir išskirtinėmis detalėmis. Kiekvienas čia esantis gaminys yra kruopščiai atrinktas ir atitinka aukštus kokybės ir dizaino standartus.

Siekiame pranokti jūsų lūkesčius ir suteikti malonią patirtį, kuriant ne tik stilingą, bet ir saugią aplinką savo vaikams. Esame tėvai, todėl manome, kad neturėtumėte rinktis tarp to, kas naudinga jūsų vaikui, ir to, kas gražu. Cheminėms medžiagoms ne vieta jūsų vaikų kambaryje, todėl visi “Stellar focus” parduodami gaminiai yra visiškai saugūs: juose nėra sunkiųjų metalų, švino ir kitų pavojingų medžiagų, galinčių pakenkti jūsų vaikui.

Džiaugiamės, kad pasirinkote mus kuriant savo vaikų kambarį. Jei turite klausimų, prašome nedvejoti ir susisiekti su mumis.

Kodėl Mes

Unikalus dizainas

Unikalus dizainas

Gaminių kokybė

Gaminių kokybė

Pristatymas per 21 d.d.

Pristatymas per 21 d.d.

7/24 Palaikymas

7/24 Palaikymas

Mūsų partneriai

Sekite mus socialiniuose tinkluose

Facebook

Instagram

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.